Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Dakzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Eten op locatie Bar/ lounge | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop Santo Domingo van 90 m² is op 10 minuten rjden vanaf Gate of San Diego gelegen en op 2 km afstand van een top gezinsvriendelijke plek zoals HappyLand. De capaciteit van het appartement is tot 4 gasten.
Het 2-badkamer appartement bevindt zich in de wijk Downtown Santo Domingo in Santo Domingo, op 2,1 km van Dr. Rafael Ma. Moscoso National Botanical Garden. Vanaf Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop is het Vlagplein van Santo Domingo gemakkelijk bereikbaar, binnen 15 minuten met de auto.
Het appartement heeft 2 slaapkamers. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.
Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Terra busstation, met een goede verbinding door de hele stad, ligt in de buurt van de accommodatie. Dit appartement bevat een terras, daar kunnen de gasten even tot rust komen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Rookdetectors
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop?
Gasten van Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Bellapart-museum, op een afstand van 4 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museum van Dominican Man (6 km) en het Museo Memorial de la Resistencia (7 km). - ❓
Beschikt Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop over een internetverbinding?
Ja, Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop?
Cozy 2Br Condo, Spectacular Rooftop bestaat uit 90 vierkante meters.